Video: ķīnieši pirmo reizi nogaršo Ekselence saldējumu

Šonedēļ jau tika ziņots, ka Latvijas vadošais piena produktu ražotājs Food Union atvēris pirmo Ekselence saldējuma popup veikalu vienā no Šanhajas ievērojamākajiem iepirkšanās centriem New World Dai Maru, kuru dienā apmeklē apmēram 100 tūkstoši cilvēku. Jau nedēļu Latvijas saldējums ir nopērkams Ķīnā. Ko par to saka Šanhajas iedzīvotāji, kuri pirmo reizi dzīvē nogaršo Ekselence saldējumu, skatieties video: https://www.youtube.com/watch?v=8IYjFhRkKko

„Ķīniešiem saldējums nav tradicionāls un pazīstams produkts, bet tas iekaro arvien lielāku popularitāti. Nogaršojot mūsu Ekselences saldējumu, ķīnieši atzīst, ka tas ir salds, bet tieši tik, lai viņiem tas patiktu, ar maigu šokolādi, sulīgu mērci un kas nav mazsvarīgi – ar svaigu un patīkamu garšu,” saka Normunds Staņēvičs, AS Rīgas piena kombināts (Food Union Group) valdes priekšsēdētājs.

Ekselence popup veikala dizains un koncepcija atspoguļo saldējuma Ekselence un Latvijas kulinārās vērtības un, protams, piedāvās pircējiem Šanhajā Latvijā ražoto gardēžu saldējumu Ekselence. Veikals būs atvērts katru dienu, tajā varēs iegādāties dažādu garšu Ekselence Double un Ekselence ģimenes saldējumu iepakojumus. Vienlaikus Food Union ir atvēris arī Nu Smoothie zīmola tirdzniecības vietas piecos vadošajos un biežāk apmeklētajos lielveikalos Šanhajā — Bao Shan, Zhong Huang Bai Lian, Wu Jiao Chang, Nan Jing un San Xin —, kuros pieejams no dabīgām izejvielām ražotais saldējums Nu Smoothie.

Par Food Union

Food Union ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums un viens no vadošajiem pārtikas un dzērienu ražotājiem Latvijā, kā arī vadošais saldējuma ražotājs Baltijas valstīs. Food Union zīmols apvieno divus lielākos piena pārstrādes uzņēmumus Latvijā — AS Rīgas piena kombināts un AS Valmieras piens, kā arī lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā — AS Premia Foods.

Saskaņā ar provizorisko informāciju Food Union apgrozījums Baltijā 2014. gadā sasniedza 175 miljonus eiro. Uzņēmumā Food Union šobrīd strādā vairāk nekā 800 darbinieku.

Food Union darbība atbilst visaugstākajiem pārtikas drošības un kvalitātes standartiem. Uzņēmuma ražotnes ir saņēmušas ISO 9001, ISO 14000 un ISO 22000, FSSC 22000, kā arī Ķīnas pārtikas drošības pārvaldības sistēmas HACCP sertifikātus.