“VALMIERAS PIENS” ATZĪTS PAR LABĀKO MĀCĪBU PRAKŠU UZŅĒMUMU VIDZEMĒ

26.februārī svinīgā balvu pasniegšanas ceremonijā  „Dari un mācies – viss tikai sācies!” Food Union grupā ietilpstošais piena pārstrādes uzņēmums “Valmieras piens” tika atzīts par labāko mācību prakšu uzņēmumu Vidzemē 2018. gadā. Balvu organizē Latvijas Darba devēju konfederācija ar mērķi godināt labākos darba vidē balstītus mācību un mācību prakšu uzņēmumus.

“Mums ir patiess prieks un gods saņemt šādu atzinību. Kā viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā, jūtam atbildību pret sabiedrību un tās jauno paaudzi, ik gadu  vairākiem desmitiem studentiem nodrošinot vērtīgu pieredzi un priekštatu par nākotnes darba iespējām” dalās Māris Cers, AS “Valmieras piens” valdes priekšsēdētājs.

 „Dari un mācies – viss tikai sācies” balvas ietvaros, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) novērtē uzņēmumus divās lielās nominācijās – labākie darba vidē balstītie mācību uzņēmumi un mācību prakšu uzņēmumi, izvirzot uzvarētāju katrā Latvijas reģionā. Tāpat atzinības tika izsniegtas profesionālām izglītības iestādēm par sadarbību ar LDDK un aktīvu iesaisti projektā, īstenojot darba vidē balstītu mācības un /vai mācību prakses ar darba devējiem.