Uzaicinājums uz prakses programmas skolēniem “Jaunais Uzņēmējs” apbalvošanas ceremoniju

AS Rīgas piena kombināts (RPK) vārdā aicinu Jūs piedalītiesRPK organizētās vasaras prakses programmas skolēniem “Jaunais Uzņēmējs” noslēguma un apbalvošanas ceremoniju. Tajā plašāk stāstīsim par vasaras prakses rezultātiem un apbalvosim labākos.

Prakses programmas noslēguma un apbalvošanas ceremonijā piedalīsies Raimonds Misa, AS Rīgas piena kombināts valdes priekšsēdētājs, Dmitrijs Dokins, Food Union saldējuma kategorijas attīstības direktors, visi prakses programmas dalībnieki un organizatori. Pasākumu vadīs šovmenis Renārs Zeltiņš, savukārt ar muzikālu priekšnesumu priecēs grupa Bermudu divstūris. Rudenīgo noskaņojumu palīdzēs kliedēt nelielas pārsteiguma dāvaniņas.

Pasākums notiks šī gada 20.septembrī plkst. 18.00 Rīgā, kafejnīcā un velo-darbnīcā Miit, Lāčplēša ielā 10.

Aicinām apstiprināt savu dalību pasākumā līdz 19.septembrīm plkst. 17.00, zvanot Ievai Bunkšei, mob. tālr. 2919 6424, vai rakstot ieva.bunkse@hkstrategies.com

 

Ar cieņu, 

Raimonds Misa

AS Rīgas piena kombināts valdes priekšsēdētājs

 

Papildu informācija:

Linda Ļisicina,

AS Rīgas piena kombināts sabiedrisko attiecību konsultante

linda.lisicina@hkstrategies.com

T + 371 6724 0571

M + 371 2977 2050

 

Par vasaras prakses programmu “Jaunais uzņēmējs”

Vadošais Latvijas piena pārstrādes uzņēmums AS “Rīgas piena kombināts” izveidojis unikālu vasaras prakses programmu “Jaunais uzņēmējs”, kurai varēja pieteikties 15-18 gadus veci Rīgas vispārizglītojošo skolu 10.-11.klases skolēni. Programmas mērķis ir attīstīt un nostiprināt jauniešu zināšanas un prasmes pārdošanā un uzņēmējdarbībā, veicināt jauniešu nodarbinātību un interesi par uzņēmējdarbību tālākās karjeras izvēlē. Šī ir pirmā vasaras prakses programma Latvijā, kura skolēniem nodrošinās teorētiskās apmācības, algotu darbu un iespēju papildus nopelnīt, kā arī sacensību par labākā “Jaunā uzņēmēja” titulu.