“Food Union” grupas uzņēmumam “Rīgas piena kombināts” juridiski pievienots “Rīgas Piensaimnieks”

Šī gada 25.februārī ir noslēdzies reorganizācijas process, kura rezultātā SIA “Rīgas Piensamnieks” ir juridiski pievienots AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS”. Tas nozīmē, ka Latvijā “Food Union” grupu turpinās pārstāvēt AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS”, AS “Valmieras piens” un AS “Premia FFL”. 

Līdz ar apvienošanos visas SIA “Rīgas Piensaimnieks” saistības un tiesības pārņem AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS”, savukārt līdzšinējie SIA “Rīgas Piensaimnieks” darbinieki turpina darbu “Food Union” grupā jau kā AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS” darbinieki. AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS” personāla sastāvs ir kļuvis par 37% lielāks jeb šajā uzņēmumā strādā jau 866 darbinieki. Kopējais Food Union grupas Latvijā darbinieku skaists sasniedz 1070 darbiniekus, tādējādi tā Latvijā saglabā stabilu līdera pozīciju kā lielākais darba devējs pārtikas nozarē.

 Kā jau ziņots iepriekš, juridiskā apvienošana bija viens no Svaigo piena produktu Izcilības centra izveides soļiem. Darbs pie Izcilības centra izveides sākās 2018.gadā ar mērķi palielināt “Food Union” grupas Latvijā ražošanas kapacitāti, paplašinātu produktu piedāvājumu un nostiprinātu produktu zīmolu tirgus pozīcijas. Centrs tiek veidots uz AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS” zināšanu un tehnoloģiju bāzes, un SIA “Rīgas Piensaimnieka” juridiskā pievienošana AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS” bija stratēģiski nozīmīgs un sākotnēji plānots solis. Darbu pie Svaigo piena produktu Izcilības centra izveides plānots noslēgt 2020.gada beigās.