“Rasēns” aicina bērnus un vecākus uz starptautisko festivālu “Mūsu Nākotne”

2015. gada 30. maijā Arēnā „Rīga” pirmo reizi tiks organizēts starptautisks mūzikas un labdarības festivālu „Mūsu Nākotne”, kas turpmāk norisināsies katru gadu. Festivāla norisi atbalsta un uz to aicina bērnu piena dzērienu zīmols “Rasēns”.

30.maija vakarā uz skatuves kāps daudzas populāras grupas un mūziķi no Baltijas un citām valstīm. Festivālā uzstāsies Lietuvas grupa „Biplan”, Igaunijas trio – „Violina” un galvenā šī vakara viešņa – Krievijas dziedātāja Nyusha. Vakarā gaitā uz skatuves kāps Latvijas dziedātāju grupa Astro`n`out un duets Musiqq.

Uz festivālu “Mūsu nākotne” aicināti visi, kas vēlās atbalstīt bērnus, un vēlas izbaudīt brīnišķīgu mūziku un jauku vakara atmosfēru. Visi līdzekļi no pārdotajām biļetēm, tiks proporcionāli novirzīti bērnu namiem, kuri apmeklēs festivālu bez maksas. Organizatori jau ir saņēmuši apstiprinājumus no bērnu namiem, kuri pieteica savu dalību, kas liecina, ka festivālu “Mūsu Nākotne” apmeklēs gan Latvijas, gan Igaunijas, gan Lietuvas bērnu namu audzēkņi no 8 gadu vecuma. Pasākuma noslēgumā visiem viesiem tiks sarūpēts pārsteigums – krāšņs salūts, kurš simbolizēs pirmā starptautiskā festivāla “Mūsu Nākotne” noslēgumu.

Biļetes var iegādāties: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festivals/visi./starptautiskais-festivals-musu-nakotne-157220/

Kontakti papildu informācijai:

+371 26 890 442

tatjana@livas.lv