PIECI “FOOD UNION” PRODUKTI PLŪC LAURUS IZSTĀDĒ “RIGA FOOD 2019”

Pieci produkti, kurus ražo Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmumu grupa “Food Union”, starptautiskajā pārtikas izstādē “Rīga Food 2019” ir ierindojušies starp labākajiem. Atzinības laurus plūkuši uzņēmuma stratēģiski nozīmīgo zīmolu “Kārums”, “Valmiera” un “Ekselence” produkti, tādējādi apliecinot to izcilo kvalitāti un atbilstību augstākajiem pārtikas pagatavošanas standartiem.

Klasiski un inovatīvi piena produkti
Daudzu patērētāju iemīļotais zīmols “Kārums” piena produktu kategorijās ir saņēmis divas godalgas – sudraba medaļu par saldkrējuma sviestu “Kārums” ar 82,5% tauku saturu (meistare Skaidrīte Taurene) un bronzas medaļu par šī gada jauno biezpiena sieriņu “Kārums” beļģu šokolādes glazūrā ar sāļās karameles pildījumu (meistare Ieva Bērziņa).

Divas sudraba medaļas saņēma arī zīmols “Valmiera”, kas apvieno pamatīgas piensaimniecības tradīcijas ar mūsdienīgu pieeju. Godalgas piešķirtas “Valmieras” klasiskajai tīrkultūrai (meistare Maija Smirnova), kas kopš šī gada pavasara veikalu plauktos ir pieejama jaunā vizuālā izskatā un ilgtspējīgā “Zaļi pakots” iepakojumā, un pilnpiena biezpienam “Valmiera” ar tauku saturu 9% (meistare Emīlija Lapa).

Izsmalcināts saldējums
Starp “Riga Food 2019” laureātiem, kas godināti par izcilu produktu kvalitāti, ierindojās arī gardēžu saldējuma zīmols “Ekselence”. Tas saņēmis godpilno bronzas medaļu par “Food Union” eksotiskāko saldējumu “Ekselence” ar kokosa garšu un kokosa skaidiņām baltajā šokolādē ar mandelēm (meistare Natālija Šakina).

Par “Riga Food”
“Riga Food” izstāde ir ievērojams pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kurā ik gadu satiekas visdažādākie ražotāji, prezentējot gan klasiskos produktus, gan pilnīgi jaunus, nododot to kā patērētāju, tā ekspertu vērtējumam. Konkursa mērķis ir popularizēt piena produktu lietošanu Latvijas iedzīvotāju uzturā, kā arī apkopot piena pārstrādes uzņēmumu un meistaru pieredzi jaunu piena produktu ražošanā, parādot Latvijas iedzīvotājiem piena uzņēmumu prasmes un spējas ar katru gadu vairāk saražot ne tikai kvalitātīvas jau stabilas vērtības produktus.

“Food Union” meistaru produkti regulāri tiek augstu novērtēti profesionāļu vidū. Pērn “Riga Food 2018” izstādē uzņēmums saņēma četras medaļas, savukārt 2016. gadā “Food Union” saņēma rekordlielu godalgu skaitu – četras zelta, trīs sudraba un vienu bronzas medaļu.