Kā dāvana pašam sev vai mīļajiem – “Latvietis. 100 nacionālās īpatnības” atgriežas grāmatnīcās

Pēc aktīvās lasītāju intereses un ātrās pazušanas no grāmatnīcu plauktiem pērn, leģendārā biezpiena sieriņa “Kārums” virsvadībā tapusī grāmata “Latvietis. 100 nacionālās īpatnības” nu ir izdota atkārtoti. Turklāt pēc pirmās pārdošanas nedēļas grāmata ierindojas “Valters un Rapa” grāmatu topa pirmajā vietā.

Tieši pirms Latvijas simtgades zīmols Kārums ar Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union atbalstu aicināja latviešus dalīties ar savām raksturīgākajām un spilgtākajām īpatnībām, kuras pēc tam apkopoja, skaidroja un komentēja publicists un filozofs Ilmārs Šlāpins. Rezultātā tapa aizraujoša un interesanta latvietības rokasgrāmata – inteliģents un asprātīgs skatījums uz patieso simtgades latviešu tēlu.

Kā vēsta grāmatas ievadvārdi – latvieti vienmēr ir interesējusi atbilde uz kutinoši dziļo un aizkustinoši naivo jautājumu “Kas es esmu?”. “Latvietis. 100 nacionālās īpatnības” ļauj mums mācīties sevi iepazīt un pieņemt. Grāmata būs lieliska dāvana sev vai saviem mīļajiem gaidāmajos svētkos, kā arī citu tautu pārstāvjiem sniegs priekšstatu par mūsu būtību.

Grāmata pašlaik pieejama “Zvaigzne ABC”, “Jānis Roze”, “Valters un Rapa”, “Globuss”, kā arī citās grāmatnīcās visā Latvijā.