Iznākuši divi jauni gardēžu saldējumi “Ekselence” – ar zemesriekstu sviestu dubultajā šokolādē un halvu lielajā iepakojumā. Visu kategoriju “Ekselence” saldējumiem uzlabots dizains.

Paplašinot gardēžu saldējuma „Ekselence“ piedāvājumu, vadošais piena pārstrādātājs Food Union ir radījis divas jaunas saldējuma garšas – „Ekselence Dubultais“ ar zemesriekstu sviestu dubultajā šokolādē un „Ekselence“ ar halvu un zemesriekstu mērci 1 litra iepakojumā. Tāpat šajā sezonā „Ekselence“ visu kategoriju saldējumi pieejami jaunā uzlabotā dizainā, kas vēl precīzāk atbilst pozicionējumam – labākais gardēžu saldējums. Kā jaunums ir arī tas, ka pirmo reizi saldējums “Ekselence Dubultais” ir pieejams multipakā jeb trīs saldējumu iepakojumā vislielākajiem saldo mirkļu cienītājiem.

Jaunā premium kategorijas saldējuma „Ekselence Dubultais“ garša neatstās vienaldzīgu nevienu gardēdi, jo to veido krēmīgs zemesriekstu sviests ar kraukšķīgiem svaigi grauzdētiem mandeļu un zemesriekstu gabaliņiem, kas ieslēpts starp divām bagātīgām piena šokolādes kārtām, un neatņemama „Ekselence“ sastāvdaļa – izmalcināts krējuma saldējums. Savukārt „Ekselence“ ar halvu un zemesriekstu mērci lielajā ģimenes  iepakojumā iepriecinās austrumu saldumu cienītājus. Visi gardēžu „Ekselence“ saldējumi tiek ražoti no Latvijas piena un krējuma, kuru Food Union ik dienu piegādā gandrīz 400 zemnieku saimniecības no visas Latvijas.

Gatavojoties jaunajai vasaras sezonai, esam iedvesmojušies no pasaules pārtikas tendencēm. Rezultātā par prieku visiem gardēžiem kā mājas, tā arī eksporta tirgos ir pieejams jauns pasaules klases saldējums „Ekselence“ ar zemesriekstu mērci, kas šobrīd ir viena no aktuālākajām garšām globālā mērogā. Šis jaunums iepriecinās inovatīvu un reizē arī specifisku garšu cienītājus, savukārt jaunais  saldējums „Ekselence“ ar halvu uzrunās tradicionālu vērtību piekritējus. Izbaudīt kārdinošos garšu savienojumus aicinu, ceļot galdā „Ekselence“ saldējumu ne tikai karstajās vasaras dienās, bet arī ikdienā un īpašos svētku brīžos,” saka Normunds Staņēvičs, AS “Rīgas piena kombināts” (Food Union grupa) valdes priekšsēdētājs. 

Iecienītais gardēžu saldējums „Ekselence“ no labākā Latvijas piena un saldā krējuma  apvienojumā ar īpaši izvēlētām un rūpīgi atlasītām sastāvdaļām šobrīd ir pieejams ar vairāk nekā 30 dažādām izsmalcinātām garšām. Jaunais „Ekselence Dubultais“ saldējums ar zemesriekstu mērci papildina jau esošo Food Union dubultās šokolādes saldējumu klāstu, kas pieejams ar aveņu-grānātābolu, ķiršu un karameļu garšām. Savukārt deserta saldējums „Ekselence“ ar halvu un zemesriekstu mērci papildinājis gardos „Ekselence“ saldējumus 1 litra iepakojumos, kurus radījuši vieni no Latvijas atpazīstamākajiem šefpavāriem.

Jaunie saldējumi “Ekselence Dubultais” ar zemesriekstu krēmu un “Ekselence” ar halvu 1l iepakojumā jau tagad ir pieejami tādos veikalu tīklos kā Rimi, Sky, Stockmann, Maxima, Elvi un citos piemājas mazajos veikalos. Savukārt saldējuma “Ekselence Dubultais” multipakas tirdzniecībā pieejamas tikai lielākajos  veikalos un kā īpašais piedāvājums akciju laikā.

Jau ziņots, ka  šī gada maijā Food Union ir nosūtījis pirmo saldējuma kravu uz Šanhaju Ķīnā, tādējādi kļūstot par pirmo piena produktu ražotāju Latvijā, kas uzsācis eksportu uz Ķīnu. Food Union ir vadošais saldējuma ražotājs un eksportētājs Baltijas valstīs. Teju 70% no saražotās produkcijas Food Union pārdod Latvijā, 30% eksportē uz 10 valstīm: Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Baltkrieviju, Nīderlandi, Īriju, Vāciju, Lielbritāniju, Itāliju un Zviedriju. Šī gada eksporta fokusa tirgi, kurus plānots būtiski paplašināt, ir Ķīna un Nīderlande, kā arī Lietuva un Igaunija.

 

Ar „Ekselence“ – zelta balvas

Līdz 3. jūlijam norisinās loterija, kurā iespējams laimēt kādu no septiņiem iPhone 6 Gold 16 GB vai kādu no jaunā saldējuma “Ekselence Dubultais” ar zemesriekstu sviestu 70 kastēm. Lai piedalītos loterijā, jānopērk jebkurš „Ekselence“ saldējums jebkurā tirdzniecības veikalā Latvijā, jāsaglabā pirkuma čeks un jāreģistrē tas www.loterijas.lv. Nākamās izlozes notiks 8., 15., 22., 29. jūnijā un 6. jūlijā. Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit: http://foodunion.lv/lv/lv/ar-ekselenci-zelta-balvas

 

Par Food Union:

Food Union zīmols apvieno divus lielākos piena ražotājus Latvijā AS “Rīgas piena kombināts” un AS “Valmieras piens”, un lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā – AS “Premia Foods”.

Food Union ir lielākais piena pārstrādātājs un vadošais uzņēmums pārtikas un dzērienu ražošanā Latvijā. Provizoriski Food Union apgrozījums 2014.gadā sasniegs 125 miljonus eiro. Food Union šobrīd strādā vairāk nekā 800 darbinieki. Food Union ražotnes Latvijā iepērk pienu no teju 400 Latvijas zemnieku saimniecībām.

Food Union strādā pēc augstākajiem pārtikas drošības un kvalitātes drošības standartiem. Tā ražotnes ir saņēmušas ISO 9001, ISO 14000 un ISO 22000, FSSC 22000 un Ķīnas pārtikas drošības HACCP sertifikātus.