Food Union kļūst par Valmieras drāmas teātra ģenerālsponsoru

AS Rīgas piena kombināts un AS Valmieras piens apvienotais piena pārstrādes uzņēmums Food Union kļuvis par Valmieras drāmas teātra90.sezonas ģenerālsponsoru. Ar uzņēmuma atbalstu teātris varēs būtiski modernizēt tehnisko aprīkojumu un ieviest jaunas teātra tradīcijas.Valmieras drāmas teātramākslinieciskās kvalitātes, spēcīgās skatuves tradīcijas un atvērtība jauniem impulsiem toveido ne tikai par Vidzemes reģiona kultūras centru, bet arī par vienu noizcilākajiem Latvijas teātriem, kas sevi jau ir apliecinājis starptautiskā līmenī.

“Līdzīgi kā piens, kas ir galvenais kalcija avots cilvēka kaulu izturībai un spēkam, teātris un kultūra ir būtisks dvēseles attīstībai un bagātināšanai. Esam gandarīti, ka pēc Valmieras piens un Rīgas piena kombināts apvienošanās, līdzšinējā teātra un Valmieras piens sadarbība piecu gadu garumā ir pāraugusi jaunā kvalitātē un plašākā mērogā,” stāsta Food Union ģenerāldirektors un valdes priekšsēdētājs Sergejs Beshmeļņickis.

Ar Food Union atbalstu Valmieras drāmas teātris varēs būtiski modernizēt Lielās zāles gaismas aprīkojumu. Tāpat, pirmo reizi vēsturē, teātris kopīgi ar ģenerālsponsoru noskaidros skatītāju viedokli balsojumā par sezonas Labāko aktieri un Labāko aktrisi, un apbalvos viņus ikgadējā teātra apbalvošanas ceremonijā, kas notiks decembra beigās. Food Union šosezon atbalstīs arī R. Blaumaņa festivālu, kas pulcēs ne tikai Latvijas profesionālos teātrus, bet arī teātrus no Krievijas un citām kaimiņu valstīm.

Jaunajā sezonā teātrī taps 11 iestudējumi – oriģināldramaturģija, latviešu un pasaules klasika un mūsdienu ārvalstu lugas. Iestudējumus veidos pieredzējušie meistari, savu spēku jau apliecinājušie jaunie režisori, kā arī vairāki debitanti. Viens no sezonas galvenajiem notikumiem būs V Starptautiskais Rūdolfa Blaumaņa teātra festivāls, kas, saskaņā ar rakstnieka 150. jubileju, notiks 2013. gadā no 12. līdz 17. martam. Pirmais jauniestudējums šajā sezonā būs Lielajā zālē, M. Bulgakova luga „Zojkina kvartira” („Zojas dzīvoklis”), ko iestudē režisore Indra Roga. Valmieras drāmas teātris 90. teātra sezonu iesāk ar ikgadējo tradīciju, viesizrādēm Rīgā, kas notiks no 20. līdz 31. augustam Dailes teātrī.

Pērn Valmieras drāmas teātra izrādes kopā noskatījušies 50 720 skatītāji un kopā ar izbraukuma izrādēm nospēlētas 325 izrādes. Tai skaitā izbraukumā nospēlēta 51 izrāde, kurās skatītāju skaits bija 13 968, savukārt Valmieras drāmas teātrī nospēlētas 274 izrādes 36 752 skatītājiem. Pagājušā sezonā tika iestudēti 9 jauniestudējumi.

Apvienotajā Food Union uzņēmumā šobrīd kopumā ir vairāk nekā 600 darbinieki, uzņēmuma apgrozījums pārsniedz 100 miljonus eiro gadā. Food Union ražotnes iepērk pienu no vairāk nekā 400 Latvijas zemnieku saimniecībām un piena ražotājiem.

 

Papildu informācijai:

Linda Ļisicina,

AS “Rīgas piena kombināts” sabiedrisko attiecību konsultante

linda.lisicina@hkstrategies.com

T + 371 6724 0571

M + 371 2977 2050